cena narybku na olx

Moderator: ekspert_PK

cena narybku na olx

Postprzez narybeczek » Czw Wrz 08, 2022 6:36 am

Kto widział ceny narybku karpia na stronie olx? od 20 do 35 zł za kg
narybeczek
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Gość » Czw Wrz 08, 2022 10:10 am

narybeczek napisał(a):Kto widział ceny narybku karpia na stronie olx? od 20 do 35 zł za kg


Na olx nie kupuje się narybku.
Gość
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez narybeczek » Czw Wrz 08, 2022 11:27 am

ja tez sprzedaje ogromne ilości na olx ale cenę mam niższą :)
narybeczek
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez www » Pią Wrz 09, 2022 7:48 am

narybeczek napisał(a):Kto widział ceny narybku karpia na stronie olx? od 20 do 35 zł za kg

napisać możesz i 80 zł jak będziesz miał taki kaprys
www
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Zx » Pią Wrz 09, 2022 8:23 am

narybeczek napisał(a):ja tez sprzedaje ogromne ilości na olx ale cenę mam niższą :)


Niższą???!!! Od 20zl, coś chyba z Tobą nie tak.
Zx
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Linio » Sob Wrz 10, 2022 12:45 pm

Oj będzie rozbieżność cenowa, wszelkiego towaru jest dostatek, nawet i handlóweczka jest nadrobiona.
Linio
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Gość » Sob Wrz 10, 2022 6:08 pm

Linio napisał(a):Oj będzie rozbieżność cenowa, wszelkiego towaru jest dostatek, nawet i handlóweczka jest nadrobiona.


Kto nadrobił?
Gość
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Linio » Nie Wrz 11, 2022 8:15 am

brak kroczka nadrobili narybkiem na handlówke
Linio
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Ryba123 » Nie Wrz 11, 2022 9:16 am

Zawsze handlarze jak co roku od września do końca listopada straszą ilością wyprodukowanej ryby. Ceny będą podobne jak grudzień i marzec ubiegłego sezonu, handlowa 18-20zl/kg a materiał zarybieniowy do 25zl/kg
Ryba123
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Gość » Nie Wrz 11, 2022 1:59 pm

Linio napisał(a):brak kroczka nadrobili narybkiem na handlówke


Ci którzy obsadzili narybkiem do końca nie wiedzą jaka była jego przeżywalność. Z kilku większych gospodarstw doszły do mnie informacje, że handlówka z narybku nie osiągnęła średniej 1kg/szt. Po pierwszych odłowach będzie już wiadomo. Myślę, że wielu może się zawieść. Brak kroczka wiosną, brak wody w sezonie, duże śnięcia w nowych gospodarstwach u których pojawił KHV, przyduchy w połowie sierpnia. Oczywiście olbrzymie koszty produkcji w tym roku. Kto szybko sprzeda ładną handlówkę w tym roku, poniżej 18 pln/kg będzie po 10 grudnia bardzo żałował. Znam gospodarstwo, które trochę odłowiło i już teraz sprzedaje bez problemu w tonowych ilościach w cenie bliskiej 20 pln.
Gość
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez narybeczek » Pon Wrz 12, 2022 6:41 am

jaka jest teraz cena narybku lina ?
narybeczek
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Gość » Pon Wrz 12, 2022 9:28 am

narybeczek napisał(a):jaka jest teraz cena narybku lina ?


Narybek lina tak średnio się sprzedaje jesienią. PZW w operatach na zarybienia jesienne ma zazwyczaj kroczka. Wiosną tego roku ładny narybek lina w transakcjach setek kilo lub tonowych sprzedawał się w cenie 20-25 pln na obsady stawów. Niekiedy łatwiej i lepszych cenach jest sprzedać kroczka niż narybek lina.
Gość
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez narybeczek » Pon Wrz 12, 2022 10:19 am

w zeszłym roku sprzedawałem po 30 duże ilości, myślałem ze cena poszła w górę dzieki za wiadomość
narybeczek
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Gość » Pon Wrz 12, 2022 2:18 pm

narybeczek napisał(a):w zeszłym roku sprzedawałem po 30 duże ilości, myślałem ze cena poszła w górę dzieki za wiadomość


Jak znajdziesz klienta i lin jest z jednej partii tarła, wyrównany, to cena 30 pln nie jest wysoka. W jednym roku narybek lina dobrze się sprzedaje, a w innym gorzej. Kroczek jest łatwiejszy do sprzedania.
Gość
 

Re: cena narybku na olx

Postprzez Krzysiu » Czw Wrz 15, 2022 8:13 pm

Ja gościu kupuję z Modehpolmo za pół ceny bez faktury, co ty o tym sondzisz.
Krzysiu
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości