Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Moderator: ekspert_PK

Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez gawel » Śro Gru 07, 2022 6:59 pm

Jeśli miałem dochód mniejszy w 2020 o 29% od 2019 to "nula" ?
gawel
 
Posty: 124
Rejestracja: Czw Lut 24, 2011 5:47 pm

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez Gość » Śro Gru 07, 2022 7:55 pm

Bierzesz za bazę rok 2020. Jeżeli sprzedaż w 2020 roku była niższa o więcej niż 30 % że średniej z lat 2018 i 2019, bierzesz za bazę tę średnią z lat 2018 i 2019.
Gość
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez gawel » Śro Gru 07, 2022 9:55 pm

Pomyłka.Nie dochód a sprzedaż.
gawel
 
Posty: 124
Rejestracja: Czw Lut 24, 2011 5:47 pm

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez AAMARCIN » Sob Gru 17, 2022 7:24 pm

W poniedziałek ostatni dzień na składanie wniosków. Bierzcie sie do roboty Braci Rybacka
AAMARCIN
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez wolny rybak » Nie Gru 18, 2022 8:11 am

W poniedziałek 19 grudnia nie mam co robić. Karpie sprzedadzą się same. Ci urzędnicy są niereformowalni. Ogłaszają nabory gdy my przez 24 h zapieprzamy przy rybach.
wolny rybak
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez AAmarcin » Pią Gru 30, 2022 9:27 am

Kiedy ukaże sie lista rankingowa. Ktoś wie?
AAmarcin
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez Rybak K » Pią Sty 06, 2023 10:35 am

Lista rankingowa na stronie arimr , niektóre kwoty robią wrażenie o produkcji niedużych gospodarstw ,dlatego nie wystarczyło dla wszystkich.
Rybak K
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez Ryba123 » Pią Sty 06, 2023 6:54 pm

Dziwne ze ustawili limit na 50 milionów , limit został wyczerpany już 1 dnia składania wniosku.Limity na przetwórstwo czy rybołówstwo do połowy nie zostały nawet
wyczerpane.
Ryba123
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez 11 » Pią Sty 06, 2023 9:13 pm

Żenada
11
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez Gość » Pią Sty 06, 2023 10:13 pm

Ryba123 napisał(a):Dziwne ze ustawili limit na 50 milionów , limit został wyczerpany już 1 dnia składania wniosku.Limity na przetwórstwo czy rybołówstwo do połowy nie zostały nawet
wyczerpane.


Podaj link do tych list
Gość
 


Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez Ja mam » Pon Sty 09, 2023 9:38 am

Jak można coś takiego robić, kto pierwszy ten lepszy to jest tak żenujące, że aż ohydne, czy oni chcą nas skłócić między sobą. Przecież można było podzielić normalniej te pieniądze. Wystarczyło przy bardzo dużych kwotach zrobić stopniowanie jak jest w dopłatach rolniczych tak żeby wystarczyło dla wszystkich.
Ja mam
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez arybak » Pon Sty 09, 2023 12:07 pm

Ja mam napisał(a):Jak można coś takiego robić, kto pierwszy ten lepszy to jest tak żenujące, że aż ohydne, czy oni chcą nas skłócić między sobą. Przecież można było podzielić normalniej te pieniądze. Wystarczyło przy bardzo dużych kwotach zrobić stopniowanie jak jest w dopłatach rolniczych tak żeby wystarczyło dla wszystkich.

A było czytać ogłoszenie Prezesa ARiMR ze zrozumieniem (z głową). Pisze tam jak wół o zasadach naboru i rozpatrywania wniosków. Gdyby wszyscy złożyli wnioski w dniu 13.12.2022 to dofinansowanie otrzymali by wszyscy o niskiej i średniej produkcji (mniejsze gospodarstwa, mniejsze obroty, mniejsze zyski). Ci najwięksi nie potrzebują tak wielkiej pomocy. Stąd pretensje miejcie - tylko do siebie!!!
arybak
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez 11 » Pon Sty 09, 2023 12:12 pm

arybak napisał(a):
Ja mam napisał(a):Jak można coś takiego robić, kto pierwszy ten lepszy to jest tak żenujące, że aż ohydne, czy oni chcą nas skłócić między sobą. Przecież można było podzielić normalniej te pieniądze. Wystarczyło przy bardzo dużych kwotach zrobić stopniowanie jak jest w dopłatach rolniczych tak żeby wystarczyło dla wszystkich.

A było czytać ogłoszenie Prezesa ARiMR ze zrozumieniem (z głową). Pisze tam jak wół o zasadach naboru i rozpatrywania wniosków. Gdyby wszyscy złożyli wnioski w dniu 13.12.2022 to dofinansowanie otrzymali by wszyscy o niskiej i średniej produkcji (mniejsze gospodarstwa, mniejsze obroty, mniejsze zyski). Ci najwięksi nie potrzebują tak wielkiej pomocy. Stąd pretensje miejcie - tylko do siebie!!!


Nie broń durniów sam termin naboru mówi sam za siebie
11
 

Re: Działanie 5.3-obrót-akwakultura

Postprzez rybaak » Pon Sty 09, 2023 12:25 pm

Do arybak - nie każdy żyje głównie z dofinansowan i nie sledzi co dzień rozporządzeń prezesa arimr, tak dużo bębniono o tym że trudno było nie usłyszeć, choćby na stronie pankarprybacy.pl
rybaak
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości