Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Moderator: ekspert_PK

Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez hodowca ryb » Pon Mar 06, 2023 4:29 pm

Wyczytałem gdzieś, że branża krytykuje Polskie Wody. Ja jestem branża , hoduję ryby, ale nie krytykuję Polskich Wód, bo nie mam za co. Może wędkarze, ale to nie jest nasza branża.
hodowca ryb
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez liczykrupa » Pon Mar 06, 2023 5:19 pm

Spór wędkarzy z Polskimi Wodami nie powinien być przenoszony na hodowców. Hodowcy sprzedają ryby także na zarybienie obwodów rybackich i wód nie objętych obwodami rybackimi. Czy kupią je od nas wędkarze, czy Polskie Wody, to nie ma większego znaczenia. Ja sprzedam temu kto lepiej zapłaci i systematycznie będzie rybę odbierał.
liczykrupa
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez Gość » Wto Mar 07, 2023 2:45 pm

liczykrupa napisał(a):Spór wędkarzy z Polskimi Wodami nie powinien być przenoszony na hodowców. Hodowcy sprzedają ryby także na zarybienie obwodów rybackich i wód nie objętych obwodami rybackimi. Czy kupią je od nas wędkarze, czy Polskie Wody, to nie ma większego znaczenia. Ja sprzedam temu kto lepiej zapłaci i systematycznie będzie rybę odbierał.


Jesteś pewien, że będziesz sprzedawał materiały jak dotychczas, bezpośrednio do PZW, czy poprzez jeden, czy kilka podmiotów pośredniczących z którymi WP podpiszą umowę? Na przykład poprzez pewną spółeczkę z karpiem w nazwie?
Gość
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez leniwygbur » Wto Mar 07, 2023 6:41 pm

Ja też jestem branża i nie gadam po próżnicy ale skoro o krytyce polskich wód to mi systematycznie od kilku lat rabują konto bankowe zajęciami komorniczymi że niby jakichś tam opłat za wodę nie płacę...
Poza tym przyszli mi na kontrol. cały dzień musiałem z nimi zmitrężyć i jeszcze się awanturowali, że jakiś znaczników poziomów nie mam na mnichach i jakichś tam papierów nie wypełniam jak wodę łapię... same utrapienia z nimi.
leniwygbur
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez wodnikszuwarek » Śro Mar 08, 2023 8:46 am

#WodyPolskieNależySpuścić
wodnikszuwarek
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez Wodnik1 » Śro Mar 08, 2023 1:11 pm

Czy wcześniej nie miałeś kontroli i opłat ? Miałeś.
Wodnik1
 

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez filip213 » Czw Kwi 27, 2023 6:29 pm

Czy ktoś ma namiar na dobrego prawnika zajmującego się prawem wodnym ? Najlepiej z południa Polski.
filip213
 
Posty: 1
Rejestracja: Czw Kwi 27, 2023 6:26 pm

Re: Czy branża krytykuje Polskie Wody ?

Postprzez wodniik sz. » Nie Maj 07, 2023 12:36 pm

wodniik sz.
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości