Uszczelnienie mnicha spustowego

Moderator: ekspert_PK

Uszczelnienie mnicha spustowego

Postprzez Rolnik » Czw Mar 09, 2023 6:42 pm

Witajcie. Mam problem z betonowym mnichem, który od mrozu jest spękany i szczelinami sączy się woda. Czy jest możliwość uszczelnienia w jakiś sposób gdy staw jest pełny? Jakieś wynalazki, które można wtłoczyć w pęknięcia i szybko zaschną? Pomocy 🙂
Rolnik
 

Re: Uszczelnienie mnicha spustowego

Postprzez STAWIARSTWO » Pią Mar 10, 2023 11:49 am

Rolnik napisał(a):Witajcie. Mam problem z betonowym mnichem, który od mrozu jest spękany i szczelinami sączy się woda. Czy jest możliwość uszczelnienia w jakiś sposób gdy staw jest pełny? Jakieś wynalazki, które można wtłoczyć w pęknięcia i szybko zaschną? Pomocy 🙂
Jak w stawie jest woda to najprościej jest od strony wody zasypać drobnymi trocinami. A jak staw jest opuszczony. Wcisnąć piankę taką jak do osadzania drzwi. Pozdrawiam Sławek.
STAWIARSTWO
 

Re: Uszczelnienie mnicha spustowego

Postprzez Ddddddd » Pią Mar 10, 2023 1:54 pm

Rolnik napisał(a):Witajcie. Mam problem z betonowym mnichem, który od mrozu jest spękany i szczelinami sączy się woda. Czy jest możliwość uszczelnienia w jakiś sposób gdy staw jest pełny? Jakieś wynalazki, które można wtłoczyć w pęknięcia i szybko zaschną? Pomocy 🙂

Szlaki nasyp ładnie uszczelnia
Ddddddd
 

Re: Uszczelnienie mnicha spustowego

Postprzez olo1 » Sob Mar 18, 2023 9:49 pm

Rolnik napisał(a):Witajcie. Mam problem z betonowym mnichem, który od mrozu jest spękany i szczelinami sączy się woda. Czy jest możliwość uszczelnienia w jakiś sposób gdy staw jest pełny? Jakieś wynalazki, które można wtłoczyć w pęknięcia i szybko zaschną? Pomocy 🙂

jak masz wodę to obornik dobry uszczelni
olo1
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron