cena karpia 2023

Moderator: ekspert_PK

Re: cena karpia 2023

Postprzez oj tam » Nie Lis 26, 2023 2:27 pm

Kilka lat temu sprzedawaliście nawet za 7zł i było dobrze...
oj tam
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez GR_Zebrzydowice » Nie Lis 26, 2023 5:56 pm

raczej kilkanaście lat temu, a były to inne zł,
GR_Zebrzydowice
 
Posty: 79
Rejestracja: Pon Paź 21, 2019 6:34 am

Re: cena karpia 2023

Postprzez madonna » Pon Lis 27, 2023 10:34 am

Post przez oj tam » Nie Lis 26, 2023 2:27 pm
Kilka lat temu sprzedawaliście nawet za 7zł i było dobrze...


Kilka lat temu byłam piękna i młoda i było dobrze. Potem spotkałam takiego "oj tam" i już dobrze nie było.
Nie ma to nic wspólnego z cenami karpi w 2023 r , tak samo jak wpis "oj tam".
Cena karpi powinna wynikać z podaży, popytu i determinacji hodowców. Ten ostatni element szwankuje.
madonna
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez La donna e mobile » Pon Lis 27, 2023 11:03 am

Kilka lat temu sprzedawaliście nawet za 7zł i było dobrze...[/color]

Kilka lat temu byłam piękna i młoda i było dobrze. Potem spotkałam takiego "oj tam" i już dobrze nie było.
Nie ma to nic wspólnego z cenami karpi w 2023 r , tak samo jak wpis "oj tam".
Cena karpi powinna wynikać z podaży, popytu i determinacji hodowców. Ten ostatni element szwankuje.[/quote]

Trafione w punkt.
La donna e mobile
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Rybak K » Pon Lis 27, 2023 12:43 pm

Determinacja hodowców szwankuje,a wielu zajętych jest dopłatami wod środ.
Rybak K
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Linio » Pon Lis 27, 2023 1:02 pm

Gdzie nie spojrzysz to kasa i tu i tam i jeszcze za ryby.... ojej, ile tego, no to aby ryby mi nie zostały bo co ja z nimi zrobie, aby wyjść na swoje, bo kasa i tak jest.
Linio
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Greck » Pon Lis 27, 2023 2:13 pm

Nikt ci nie każe brać. Jesteś lobby przetwórców. Dopłaty też bierzesz, za karpia płacisz nam grosze, a zarabiasz miliony na sprzedaży rozmrażanych karpi.
Greck
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Haha » Pon Lis 27, 2023 2:54 pm

Greck napisał(a):Nikt ci nie każe brać. Jesteś lobby przetwórców. Dopłaty też bierzesz, za karpia płacisz nam grosze, a zarabiasz miliony na sprzedaży rozmrażanych karpi.


Czy umiesz czytać ze zrozumieniem?
Przecież to jest aluzja do tych którzy na widok przydzielanej kasy oddali by rybę po kosztach
KASIORA KASIORA KASIORA....
Haha
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez realia » Czw Lis 30, 2023 10:04 am

Sprzedadzą po 15 zł, zbankrutują i będzie spokój.
realia
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Giga Rybak 68 » Nie Gru 03, 2023 5:53 pm

Wedlug mnie cena karpia jest przerazajaca, dwanascie lat temu kupowalem z Goska 3 kila karpia na swienta i placilem tyle samo ile dzisiaj bym zaplacil za kilo. Tragedia to wszystko wina tego ze ten rudy tusk wybral wybory bedzie tak jak jaroslaw muwil bedzie drogo bardziej niz za komuny!
Giga Rybak 68
 
Posty: 3
Rejestracja: Nie Gru 03, 2023 5:50 pm

Re: cena karpia 2023

Postprzez wiesniak21 » Nie Gru 03, 2023 10:32 pm

"Wedlug mnie cena karpia jest przerazajaca, dwanascie lat temu kupowalem z Goska 3 kila karpia na swienta i placilem tyle samo ile dzisiaj bym zaplacil za kilo. Tragedia to wszystko wina tego ze ten rudy tusk wybral wybory bedzie tak jak jaroslaw muwil bedzie drogo bardziej niz za komuny!"
Wg mnie raczej zainwestuj w nauke języka polskiego. Może jakiś ciapaty a może i rudy Cię pouczy i wyjdzie Ci na zdrowie
wiesniak21
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Owedyk » Pon Gru 04, 2023 6:35 am

I co tam rybacy? Skończyło się zacieranie rączek na duży targ.sklepy dyktują ceny ..
Większość z nas panika Karp 15-17 zł/kg. A zapowiadało się tak ladnie
Owedyk
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez realll » Wto Gru 05, 2023 7:34 am

Postprzez Owedyk » Pon Gru 04, 2023 6:35 am
I co tam rybacy? Skończyło się zacieranie rączek na duży targ.sklepy dyktują ceny ..
Większość z nas panika Karp 15-17 zł/kg. A zapowiadało się tak ladnie


Owedyk to lobbysta przetwórni. Kupi tanio sprzeda drogo.
realll
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Łódź » Czw Gru 07, 2023 7:49 am

W końcu ruszyło. Pomijając słabą cenę do przetwórni u mnie ruch większy niż rok temu.
Łódź
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Red » Czw Gru 07, 2023 9:24 am

wiesniak21 napisał(a):"Wedlug mnie cena karpia jest przerazajaca, dwanascie lat temu kupowalem z Goska 3 kila karpia na swienta i placilem tyle samo ile dzisiaj bym zaplacil za kilo. Tragedia to wszystko wina tego ze ten rudy tusk wybral wybory bedzie tak jak jaroslaw muwil bedzie drogo bardziej niz za komuny!"
Wg mnie raczej zainwestuj w nauke języka polskiego. Może jakiś ciapaty a może i rudy Cię pouczy i wyjdzie Ci na zdrowie

Lepiej, ale nad interpunkcją trzeba popracować.
Red
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości