cena karpia 2023

Moderator: ekspert_PK

Re: cena karpia 2023

Postprzez Janusz migocki » Śro Lis 15, 2023 1:59 pm

Gdzie ceny idą do góry? Raczej odnotowujemy spadek ceny... był po 19, jest po 17 i problem ze sprzedaza...
Brawa dla naszych przedstawicieli!
Janusz migocki
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez sam » Śro Lis 15, 2023 2:39 pm

A którzy to są nasi przedstawiciele. Ja sprzedaję hurtownikom na targowice po 19 zł i sam sobie jestem przedstawicielem.
sam
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Gość » Śro Lis 15, 2023 5:13 pm

Janusz migocki napisał(a):Gdzie ceny idą do góry? Raczej odnotowujemy spadek ceny... był po 19, jest po 17 i problem ze sprzedaza...
Brawa dla naszych przedstawicieli!


Jak sprzedajesz po 17 to nie jest ci potrzebny żaden przedstawiciel tylko psychiatra.
Zakładam, że jesteś handlarzem, a nie hodowcą.
Gość
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez płotka » Śro Lis 15, 2023 9:24 pm

Niektórzy ulegli presji sieci i puszczają za półdarmo w obawie,że zostaną z rybą. Brak im mocy i oparcia w jakiejkolwiek organizacji, bo tej organizacji też zmiękła rura. Na dodatek ktoś rozpuścił plotkę że karpia jest dużo, co nie jest prawdą, ale mleko się rozlało
płotka
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Gość » Śro Lis 15, 2023 9:49 pm

płotka napisał(a):Niektórzy ulegli presji sieci i puszczają za półdarmo w obawie,że zostaną z rybą. Brak im mocy i oparcia w jakiejkolwiek organizacji, bo tej organizacji też zmiękła rura. Na dodatek ktoś rozpuścił plotkę że karpia jest dużo, co nie jest prawdą, ale mleko się rozlało


Najciekawsze jest to, że tanio puszczają na przetwórnie ci, którzy jeszcze nie mają karpia i zamierzają go dopiero kupić, a przetwórnie oferują tanio do sieci, bo są przekonane, że tanio kupią. Ktoś się w tym roku przejedzie. Stawiam na spółeczkę z karpiem w nazwie.
Gość
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez krakus » Czw Lis 16, 2023 9:59 am

Zaczyna się szukanie karpia. Dobry znak.
krakus
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Krakus bis » Czw Lis 16, 2023 8:27 pm

krakus napisał(a):Zaczyna się szukanie karpia. Dobry znak.


Tak tak. Pośrednicy walą drzwiami i oknami cena 16 to norma A dziś miałem propozycję 14.5.tylko odbiór własny. A potrzebuje raptem dokupic 20 ton. Ot szukanie karpia w listopadzie .
Krakus bis
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Łódka » Pią Lis 17, 2023 9:31 pm

kury wam macać a nie sprzedawać karpie. Pogońcie tych tzw. organizatorów rynku, a cena wróci do zeszłorocznej.
Łódka
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez ROZBAWIONY » Nie Lis 19, 2023 7:08 pm

Gość napisał(a):Prymitywna ściema!
Państwowa Spółka z Milicza od kilka lat dokupuje karpia, a jej produkcja nie wiem czy była większa jak 100 ton w tamtym roku i tak od wielu lat.
Jeśli jednak by sprzedawała poniżej 16 zł to byłoby działanie na szkodę spółki, która od wielu lat, rok w rok przynosi straty. Takie działanie jest karalne.
Stawiam jednak, że gostek gra na zaniżenie ceny. Tym bardziej, że jak podaje w ogłoszeniu jest handlarzem i ryby kupuje z zewnątrz.
Rybacy są naiwni. W tamtym roku uwierzyli, że sprzedadzą karpia po 24 złote i zostali z rybą, a w tym roku wierzą, że karp będzie poniżej 16 zł i zostaną bez ryby i bez pieniędzy.
Cześć. Można wiedzieć od kogo Spółka z Milicza kupuje Karpia.
ROZBAWIONY
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez peowiec » Wto Lis 21, 2023 8:58 am

coś niepokojąco cicho w temacie chyba karp po 14.
peowiec
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Kielce » Wto Lis 21, 2023 9:17 am

U mnie cicho. Większość karpia sprzedałem 18-19 zł ( hurt bazarowy) i końcówkę do przetwórni po 16,50. zł. Na miejscu sprzedaję w detalu po 25 zł. U mnie już karpia brak.
Kielce
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez janusz migocki » Wto Lis 21, 2023 6:53 pm

hahah, i gdzie ta cena Karpia w góre?
janusz migocki
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Karp1234 » Śro Lis 22, 2023 5:49 am

Kolego możesz dać namiar na przetwórnie gdzie sprzedawałeś ?
Karp1234
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Kielce » Śro Lis 22, 2023 2:22 pm

Nie mogę, bo zadzwonisz i zaoferujesz karpia po 15 zł. Dobrze napisała Łódka" kury wam macać a nie sprzedawać karpi"
Kielce
 

Re: cena karpia 2023

Postprzez Gość » Sob Lis 25, 2023 7:04 pm

ROZBAWIONY napisał(a):
Gość napisał(a):Prymitywna ściema!
Państwowa Spółka z Milicza od kilka lat dokupuje karpia, a jej produkcja nie wiem czy była większa jak 100 ton w tamtym roku i tak od wielu lat.
Jeśli jednak by sprzedawała poniżej 16 zł to byłoby działanie na szkodę spółki, która od wielu lat, rok w rok przynosi straty. Takie działanie jest karalne.
Stawiam jednak, że gostek gra na zaniżenie ceny. Tym bardziej, że jak podaje w ogłoszeniu jest handlarzem i ryby kupuje z zewnątrz.
Rybacy są naiwni. W tamtym roku uwierzyli, że sprzedadzą karpia po 24 złote i zostali z rybą, a w tym roku wierzą, że karp będzie poniżej 16 zł i zostaną bez ryby i bez pieniędzy.
Cześć. Można wiedzieć od kogo Spółka z Milicza kupuje Karpia.


Od Kamila.
Gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości