Zmiany decydentów

Moderator: ekspert_PK

Re: Zmiany decydentów

Postprzez osamotniona » Nie Lis 12, 2023 10:35 am

Przecież ja nie piszę z jakich powodów Ciecióra złożył dymisję. Piszę jak my teraz sobie poradzimy.
osamotniona
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez nowoczesnyrybak » Nie Lis 12, 2023 11:22 am

No ciesze siem bardzo na odejście tych bezecników. Przez ostatnich kilka lat postanowiły mnie wykończyć psychiatrycznie. Najpierw walnęły przelewem na 5 lat wodnośrodowiskowych z góry. ze szczęścia zacząłem pić więcej okowity. A to był tyko początek. Potem: kowidowe, wojenne, i inne tarcze... jaki człek wytrzyma w zdrowiu umysłowym takie obsypywanie kasą. Po latach ich rządów całkowicie oduczyłek się roboty, i nawet z łóżka nie wstaję codziennie ( nie licząc doręczeń na urząd pocztowy nowych mych wniosków o następno kasę). To na odchodne jeszcze ciury środowiskowe mi wypłacajo... Pewnie planujo, że w depresja wpadne i nie doczekam ich powrotu... Ciekawym co te nowe wymyślo ale obawiam się że bedom jeszcze gorsze i zdołujo mnie całkowicie już...
nowoczesnyrybak
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez rybaczka » Nie Lis 12, 2023 12:01 pm

Aleś się ochlał.
rybaczka
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez Gość » Nie Lis 12, 2023 12:39 pm

Nowoczesnyrybaku hipokryto. Gówno jesteś rybakiem.
Gość
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez Lubliniak » Nie Lis 12, 2023 1:08 pm

Nowoczesnyrybak to lobbysta przetwórców i kumpel działaczy.
Lubliniak
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez 111 » Nie Lis 12, 2023 1:56 pm

Panowie nie umiecie czytać ze zrozumieniem, albo myślenie sprawia wam problem.
111
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez julka » Nie Lis 12, 2023 3:40 pm

Umiecie, umiecie. Nowoczesnyrybak pierwszy stał po covidowe, a teraz wali głupa. Hipokryta nieszczęśliwy z otrzymanej kasy. Pracy się nie musiał oduczać, bo jej nigdy nie umiał.
julka
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez nowoczesnyrybak » Pon Lis 13, 2023 11:00 am

Nu człek chcioł dołanczyć sie do ludu obużonego a tu go tak zbeształy...Coś ta take narwane? Czym sie tak rosserdili? Boita sie że tera bedzie inaczej? Bo chyba że bedzie...
nowoczesnyrybak
 

Re: Zmiany decydentów

Postprzez lubliniak » Pon Sty 15, 2024 11:55 am

jeszcze kilka dni
lubliniak
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 78 gości