Karpiówka - Program

Moderator: ekspert_PK

Karpiówka - Program

Postprzez Bober » Nie Sty 30, 2011 1:24 pm

Zbliża się Karpiówka i nie wiem, czy warto jechać na nią. Czy zna ktoś program, bo na www.ptryb.pl nie umiem znaleźć?
Bober
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez Bober » Pon Lut 07, 2011 9:48 am

Jakaś cisza w eterze, a może karpiówka się nie odbędzie?
Bober
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez gbur » Pon Lut 07, 2011 10:30 am

Narazie odbywa się pyskówka w zarządzie PTR. Na mój gust to nic dobrego z tego nie będzie.
gbur
 
Posty: 20
Rejestracja: Wto Lut 01, 2011 8:20 pm


Re: Karpiówka - Program

Postprzez kiwi » Pon Lut 07, 2011 6:49 pm

Bradzo ciekawi mnie sesja promocja i sprzedaż w trzecim dniu szkolenia.
Rozumiem, że M.Dolata prowadził-a w tym kierunku szeroką działalność, skoro chce się podzielić z nami spostrzeżeniami na ten temat.
Może ktoś wie co dla promocji i sprzedaży karpii zrobił Pan, Pani M.Dolata ?
Są trzy organizacje, które powinny uzgodnić wspólną politykę wspierającą karpiarstwo.
"Karpiówka" mogła być forum gdzie można było się dogadać, ustalić wspólne działania.
Tracimy nastepny rok Panie i Panowie.
Stracony czas to tematy : ptaki chronione
pozaprodukcyjne walory stawów karpiowych
stan labolatorów referencyjnych
Żalazny po raz siódmy powie to samo o KHV, ale nic na temat jak się ustrzec i leczyć ( cała sesja o ochronie ryb to strata czasu)
sesja legislacyjna poprowadzona przez urzedników ARiMR to porażka ( niech Panowie odpowiedzą lepiej co z dopłatami wod-środ.)

Panowie prezesi prosimy o spotkanie przedstawicieli wszystkich trzech organizacji. Schowajcie swoje animozje i ambicje dla dobra nas wszystkich !
Jeśli nie, to pojadę tam, ale tylko się napić !
kiwi
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez gbur » Pon Lut 07, 2011 8:52 pm

Brak Pana Karpia wśród zaproszonych do wykładu o promocji świadczy o stanie porozumienia między naszymi wspaniałymi organizacjami. W obliczu problemu następuje zaognienie sporów i konfliktów a w konsekwencji blokada i wzajemna wrogość. Natomiast tematy wyglądają według mnie ciekawie. Będzie wielu przedstawicieli ministerstwa rolnictwa i nawet jeden wykład poprowadzi ktoś z ARIMR. Ciekawe czy bedzie to znowu jakaś dwudziestoletnia ślicznotka która zapisze nasze pytania by przekazać je przełożonym, pięknie się pouśmicha i odczyta swoją prezentację jak to jest dobrze?
Przedstawiciele ministerstwa przekonają nas że oni to by Nieba chcieli nam przychylić i zapewne naobiecują gruszek na wierzbie na następny okres - 2014-20.
Wiedzą dokładnie że i tak nikt ich nie przypilnuje i nie rozliczy z obietnic więc hulaj duszo piekła nie ma. Zapewne odbędzie się również jak co roku zamknięta biesiada z wysokimi urzędnikami na którą wstęp będą mieć tylko nieliczni członkowie zarządu PTryb. Pospólstwo bawić będzie się osobno. No cóż bulimy za to spotkanie jak za zborze ( w tym sezonie ) to i ponarzekać można.
gbur
 
Posty: 20
Rejestracja: Wto Lut 01, 2011 8:20 pm

Re: Karpiówka - Program

Postprzez Ważne » Pon Lut 07, 2011 10:45 pm

gbur napisał(a) :
> Brak Pana Karpia wśród zaproszonych do wykładu o promocji świadczy o stanie
> porozumienia między naszymi wspaniałymi organizacjami. W obliczu problemu
> następuje zaognienie sporów i konfliktów a w konsekwencji blokada i
> wzajemna wrogość. Natomiast tematy wyglądają według mnie ciekawie. Będzie
> wielu przedstawicieli ministerstwa rolnictwa i nawet jeden wykład
> poprowadzi ktoś z ARIMR. Ciekawe czy bedzie to znowu jakaś dwudziestoletnia
> ślicznotka która zapisze nasze pytania by przekazać je przełożonym, pięknie
> się pouśmicha i odczyta swoją prezentację jak to jest dobrze?
> Przedstawiciele ministerstwa przekonają nas że oni to by Nieba chcieli nam
> przychylić i zapewne naobiecują gruszek na wierzbie na następny okres -
> 2014-20.
> Wiedzą dokładnie że i tak nikt ich nie przypilnuje i nie rozliczy z
> obietnic więc hulaj duszo piekła nie ma. Zapewne odbędzie się również jak
> co roku zamknięta biesiada z wysokimi urzędnikami na którą wstęp będą mieć
> tylko nieliczni członkowie zarządu PTryb. Pospólstwo bawić będzie się
> osobno. No cóż bulimy za to spotkanie jak za zborze ( w tym sezonie ) to i
> ponarzekać można.
..........................................................................................
,,Pan Karp'' stał się ostatnio nieodłącznym elementem ,,Karpiówki'', mocno dziwi mnie fakt, który też zauważyłem o braku ,,Pana Karpia'' wśród prelegentów. Jest mi bardzo przykro z tego powodu i zgłaszam stanowczy protest na tym forum o przywrócenie ,,Pana Karpia'' na swoje miejsce na ,,Karpiówce''. Osoby popierające protest mile widziane.
Ważne
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez kiwi » Pon Lut 07, 2011 11:52 pm

Proponuję dzwonić do PTR-u z uwagami na ten temat.
kiwi
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez rybak » Wto Lut 08, 2011 10:02 am

Jestem zszokowany zaistiałą sytuacją. Karpiówka mogał być i małem na to nadzieję że będzie miejscem gdzie powstanie w końcu Federacja trzech organizacji rybackich. Wspólnie mieliśmy szansę forsowania swoich interesów. Pan Karp nie został zaproszony a poto by zdystansować prezesa ZPRyb Towarzystwo na zarządzie na szybko zmieniło regulamin...

SKANDAL!

Panowie właśnie załatwieliście całą naszą branżę. Odkręcić to teraz to jak posprzątać stajnię Augiasza.

dziękuję za uwagę i żegnam.
rybak
 
Posty: 70
Rejestracja: Nie Mar 21, 2010 3:57 pm

Re: Karpiówka - Program

Postprzez Gość » Wto Lut 08, 2011 3:49 pm

,,Panie Karpiu'' chętnie odstąpię Panu swoje zaproszenie, nie wyobrażam sobie ,,karpiówki'' bez ,,Pana Karpia''.
Gość
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez Członek PTR » Wto Lut 08, 2011 6:21 pm

Jak zwykle " dobrze poinformowani", "wszystko wiedzący". i "obrońcy ucisnionych" kryją się za "pseudonimami". Jeżeli nie znacie szczegółów, nie braliście udziału w posiedzeniu Zarządu a wasza wiedza opiera się na zasadzie przekazu jak w zabawie w "głuchy telefon" nie wypowiadajcie się tak bardzo autorytatywnie. Ciekawe ilu z was całą karpiówkę "zalicza" na wykladach ?
Członek PTR
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez kiwi » Wto Lut 08, 2011 11:05 pm

To oświeć nas członku PTR-u !
Oficjalnie na zarządzie stwierdzono, że "Pan Karp" powinien sam zgłosić swój akces. Nie zglosił to go nie ma !
Czy organizator ze względu na ważność ewentualnych omawianych problemów nie powinien sam zadbać o to aby wszystkie organizacje były obecne na "karpiówce ", a nie czekać że same mają się wprosić ?
kiwi
 

Re: Karpiówka - Program

Postprzez PAN KARP » Wto Lut 08, 2011 11:48 pm

Powyżej wyczułem dośc duże emocje. Postaram się je nieco ostudzić...
1. Organizatorem "Karpiówki" jest Polskie Towarzystwo Rybackie.
2. W związku z pkt. 1. to PTRyb. ustala program, listę prolegentów, listę gości itd. itp. i nie wypada osobom z zewnątrz w te kompetencje ingerować.
3. Inna kwestia, to fakt, czy potencjalnym uczestnikom zaproponowany program odpowiada, ale na to pytanie każdy może sobie sam odpowiedziec, a nawet podyskutować (pewne głosy juz nawet w tym wątku się pojawiły).
4. Jedno jest pewne ponad wszelką wątpliwość - Towarzystwo Promocji Ryb "Pan Karp" nie czuje się przez nikogo dyskryminowane i doskonale daje sobie radę w promowaniu swoich idei, o czym świadczy poniższy fragment artykułu z aktualności (http://www.pankarp.pl/akt254.html)
...Monitoring mediów z grudnia 2010 wskazuje, że nazwa Towarzystwa Promocji Ryb pojawiła się w różnych grudniowych ogólnopolskich i lokalnych mediach 56 krotnie, a hasło "Pan Karp" ukazało się w prasie, radio, telewizji oraz w Internecie aż 114 razy (a np. w 2006 r. - 20 razy)

Nasza kampania informacyjna w grudniu 2010 przebiegała głównie pod znakiem działań public relations. W szczególności efektem naszych starań były publikacje wątków "karpiowych" w programach i materiałach:

Telewizyjnych - "Kawa czy herbata", "Wiadomości", "Agrobiznes", "Tydzień" - rozmowa z Panem Ministrem Tadeuszem Nalewajkiem w TVP1, TVP-Info, dwukrotnie w "Dzień Dobry TVN", TVN Warszawa, "Gość TV Biznes", TV Superstacja, "Polsat News", TVN CNBC, TVN STYLE - "Wiem co jem".
Radiowych - licytacja na rzecz rodzinnych domów dziecka (15 kg czekoladowy karp) w Trzecim programie Polskiego Radia, audycja "Bardzo ważny problem" w tej samej stacji, Radio Katowice - m.in. konkurs "Karpiowy sklep roku 2010 r.", Serwis Informacyjny i programy branżowe dla rolników - I program Polskiego Radia, RMF - relacja ze sprzedaży karpia - nowe opakowanie.
Prasowych - "Polityka", "Rzeczpospolita", "Dziennik Gazeta Prawna", "Polska The Times - Dziennik Bałtycki i Głos Wielkopolski", "Nowości", "Gazeta Pomorska", "Nasz Dziennik", "Gazeta Wyborcza", "Super Expres-Warszawa", "Dziennik Polski", "Metro", "Ekspres Ilustrowany".
Internetowych - m.in. "ONET.PL", "WP.PL", a także internetowe wersje wymienionych wyżej gazet oraz stacji telewizyjnych i radiowych.
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Karpiówka - Program

Postprzez obwieś » Śro Lut 09, 2011 4:19 am

brawo PAN KARP !!!!!!!
pozdrawiam
wb
obwieś
 
Posty: 81
Rejestracja: Sob Wrz 19, 2009 7:45 pm
Miejscowość: Sławoszowice

Re: Karpiówka - Program

Postprzez gbur » Śro Lut 09, 2011 8:39 am

Zwracam się z prośbą do członków Zarządu Polskiego Towarzystwa Rybackiego:

Wszystkim nam leży na sercu dobro naszej karpiowej branży. To forum jest jedyną platformą wymiany zdań między rybakami a większość jego użytkowników to członkowie również PTRyb.

1. Wyjaśnijcie przyczynę swoich decyzji nie zasłaniając się względami proceduralnymi.

2.Określcie jak widzicie wyjście z zaistniałej sytuacji.

3.Zacznijcie dialog na tym forum dla dobra nas wszystkich.

Oczywiście nie spodziewam się że będziecie mówić jednym głosem dlatego proszę by każdy z Was wypowiedziadał się za siebie. Jeśli nie będziemy rozmawiać wszyscy przegramy. Każdy z Was z osobna jest naszym przedstawicielem. Zarząd PTRyb nie jest ciałem jednoosobowym.
gbur
 
Posty: 20
Rejestracja: Wto Lut 01, 2011 8:20 pm

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości