Felieton Karpiowy

Moderator: ekspert_PK

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pon Lut 22, 2016 1:47 pm

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi prawdopodobnie o pieniądze. Cóż zrobić, interes Pana i związanej z Panem grupy nie musi być tożsamy z interesem innych grup związanych z PTR-yb i ZPR-yb. Rozumiemy Pana decyzję. Kasa jest najważniejsza.

pewnie Gościu w pośpiechu mierzysz swoją miarką, przeczytaj spokojnie jeszcze raz tekst, a dojrzysz meritum.


Nie jest tajemnicą, że Pan ten związany jest z pewną grupą, która sprzedaje swoją produkcję i handluje skupioną rybą poprzez spółkę. Spółka ta zamknięta jest dla innych rybaków. Nie jest też tajemnicą, że przy ZPR-yb jest podobna grupa, która skupiona jest obok Pana R. Nieporozumienia między tą grupą, a spółką związane z handlem rybami spowodowało wyjście "spółkowych rybaków" z ZPR-yb. Pan F. z PTR też zainteresowany jest handlem rybami. Do tego dochodzi różnica zdań dotycząca Kodeksu, który też jest inicjatywą biznesową.
Tak więc meritum sprawy to własne interesy !
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość 2 » Pon Lut 22, 2016 3:02 pm

Gościu powyżej: Nie zawsze własny interes musi być realizowany czyimś kosztem. Kolega Wacław jest świetnym przykładem jak prowadząc własne gospodarstwo załatwiać sprawy z kożyścią dla wszystkich karpiarzy. Przykład- Strategia Karp 2020 która powstała z Jego inicjatywy. Duża aktywność w obronie sprzedaży żywych ryb czy praca w promocji karpia. Przykładów dbania o swoje interesy a przy okazji o interes całej branży w wykonaniu naszego kolegi mogę mnożyć ale nie czas tu na pisanie hymnów pochwalić. I choć każdy popełnia błędy to akurat w tym przypadku powyższą opinię uważam za krzywdzącą. Proszę nie odpowiadaj mi i nie pisz już w tym wątku.
Tój przyjaciel.
Gość 2
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pon Lut 22, 2016 3:18 pm

Przestańcie proszę Was bo się popłaczę ze wzruszenia. Kto temu Panu przeszkadzał w PTR w pisaniu strategii lub w obronie sprzedaży żywych ryb. Nikt nikomu nie ma za złe, że dba się głównie o własny interes. Może mi jeszcze powiesz, że nie ma konfliktu między PK i PTR-yb kto powinien zarabiać na Kodeksie ?
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pon Lut 22, 2016 10:29 pm

Bzdury piszecie. Chciał chłop wystąpić z takiej, czy innej organizacji, to wystąpił, bo pewnie uznał, że nic mu nie daje przynależność. Ja też mam zamiar z jednej wystąpić (celowo nie piszę z której), bo mam takie samo przekonanie. Szkoda nie tylko pieniędzy, czyli wszelkich składek, ale też nerwów i nadziei, że ktoś mnie dobrze reprezentuje. Jeśli nie mam wpływu na wybory ze względu na tzw. system wyborczy, to dziękuję.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pon Mar 07, 2016 2:44 pm

"W debacie, do której tematy przygotował zarząd Towarzystwa Promocji Ryb "Pan Karp", wzięło udział około 80 hodowców"
"W dyskusji nad cenami z ostatniego roku, większość obecnych doceniała rozpoczęty proces integracji rynku karpi dokonanej przez spółkę "Polski Karp"

Rozumiem, że ponad 40 osób obecnych na debacie wypowiedziało się w dyskusji za spółką Polski Karp, czy może była jakaś ankieta ?
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez felieton » Wto Mar 22, 2016 12:07 am

felieton
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd_PK » Śro Maj 25, 2016 10:16 pm

Zarząd_PK
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd_PK » Śro Lip 20, 2016 11:55 pm

Zapraszam do przeczytania nowego felietonu
http://www.pankarprybacy.pl/feleton_85.html
Zarząd_PK
 


Re: Felieton Karpiowy

Postprzez PAN KARP » Czw Sty 26, 2017 10:48 am

Zachęcam do przeczytania nowego felietonu o ekologicznej roli stawów w kontekście często pojawiajacego się ostatnio smogu... - felieto nr 1/2017
http://www.pankarprybacy.pl/feleton_88.html
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez lubliniak » Czw Sty 26, 2017 12:09 pm

Przeczytałem, tylko kto zrobi te zielone kółka stawów na mapie Polski
lubliniak
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez PAN KARP » Pią Sty 27, 2017 10:02 am

Zapraszam wszystkich, którym na forum za mało pożytecznych tematów i inicjatyw do włączenia sie w dyskusję i odpowiedź "Lubliniakowi" - kto zrobi te zielone kółka na mapie - ja dodam pytanie, kto, jak i na jaką skalę?
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd-PK » Sob Lut 25, 2017 11:23 pm

Zapraszam do zapoznania się z nowym felietonem karpiowym http://www.pankarprybacy.pl/feleton_89.html
Zarząd-PK
 

Re: Felieton Karpiowy - organizacje rybackie

Postprzez Zarząd_PK » Czw Lis 02, 2017 2:22 am

Zarząd_PK
 

Felieton Karpiowy - ceny

Postprzez Zarząd_PK » Czw Sie 30, 2018 11:28 pm

Zachęcamy do lektury nowego felietonu
http://www.pankarprybacy.pl/feleton_93.html
i do przeczytania aktualności na www.pankarprybacy.pl
Zarząd_PK
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 18 gości