Felieton Karpiowy

Moderator: ekspert_PK

Felieton Karpiowy

Postprzez PAN KARP » Nie Wrz 11, 2011 12:23 pm

Otaczający nas świat dostarcza coraz większej liczby wydarzeń i informacji dotyczących rybactwa i rybaków. Dziesiątki powstających aktów prawnych, pojawiające się informacje jednocześnie na wielu portalach internetowych i cały szum informacyjny, nie tylko nie pozwala wszystkiego przeczytać, ale przede wszystkim powiązać tych informacjie w jedną logiczną całość i w końcu podjąć właściwych dla swojego rybackiego biznesu decyzji.
Drukowane media rybackie, które mamy obecnie do dyspozycji (Przegląd Rybacki, Magazyn Przemysłu Rybnego, Komunikaty Rybackie) poza swoimi niewątpliwymi zaletami, mają jedną wadę – ich komentarze docierają do nas najczęściej zbyt późno i zbyt rzadko. Natomiast rybackie strony internetowe mają głównie za zadanie na bieżąco informować, lecz ze swej natury informacje te pozbawione są najczęściej głębszej refleksji.
Czy jest miejsce i potrzeba dla powołania do życia internetowego felietonu rybackiego, który ukazywałby się kilka razy w miesiącu?
Zarząd TPR uważa, że jest...
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pon Wrz 12, 2011 11:08 am

Oczywiście uważam że pomysł jest bardzo dobry, ja też zauważyłem że takie informacje ukazują się z lekkim opóźnieniem.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez jojo » Pon Wrz 12, 2011 2:04 pm

poczytamy,zobaczymy. Inicjatywa ciekawa.
jojo
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd PK » Pon Paź 17, 2011 12:11 am

Zapraszamy do lektury "Cotygodniowych Kurierów Karpiowych" na www.pankarprybacy.pl , niedawno ukazał się czwarty odcinek!
Zarząd PK
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd_PK » Wto Lis 01, 2011 11:45 pm

Zapraszamy do 6. odcinka Cotygodniowego Kuriera Karpiowego na www.pankarprybacy.pl
Zarząd_PK
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Śro Lis 02, 2011 9:51 am

Felieton trafia w samo sedno problemu z mediami. Niestety najbardziej popularne wśród publiczności są stacje i programy bazujące na sensacji.
Przykładem może być program "Uwaga" w TVN i wspomniana "Sprawa dla reportera" w TVP.
Programy merytoryczne, niestety są poza godzinami dobrej oglądalności. Dlatego słowa uznania należą się programowi "Agrobiznes", który już wielokrotnie pomagał nam w wielu sprawach.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez n.d. » Śro Lis 02, 2011 1:00 pm

Dobry pomysł z tym Kurierem Karpiowym.
n.d.
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Jacek2 » Czw Lis 03, 2011 1:07 am

Potwierdzam trafne spostrzeżenia felietonu karpiowego. bo np. moi znajomi po obejrzeniu programu "Sprawa dla reportera": spytali mnie, czy w ogóle będą karpie na święta w tym roku...
Jacek2
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Nowy » Pią Lis 11, 2011 9:19 am

Ooo, jest nowy Cotygodniowy Kurier Karpiowy... http://www.pankarprybacy.pl/
Nowy
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez re » Pon Lis 14, 2011 2:42 pm

re
re
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Wto Sty 17, 2012 10:03 pm

Rewelacyjny ostatni Felieton Karpiowy. Czytając go zastanawiałem się czy warto jechać na karpiówkę skoro wszystko załatwione.Gotowy scenariusz dla rządzących
by było normalnie,ale oni z niego nie skorzystają bo by byli niepotrzebni.Bo oni nie chcą być normalni.Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla autora.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Wto Sty 17, 2012 10:10 pm

Gość napisał(a):Rewelacyjny ostatni Felieton Karpiowy. Czytając go zastanawiałem się czy warto jechać na karpiówkę skoro wszystko załatwione.Gotowy scenariusz dla rządzących
by było normalnie,ale oni z niego nie skorzystają bo by byli niepotrzebni.Bo oni nie chcą być normalni.Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla autora.


Felieton naprawdę super, ale jeśli chodzi o karpiówkę to zawsze warto było jechać. Tyle spraw dotychczas załatwiliśmy na poprzednich spotkaniach, że aż strach !
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez żenada » Śro Sty 18, 2012 12:58 am

Żenada !
żenada
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Kajtek » Śro Sty 18, 2012 11:55 am

Rozwiń myśl, bo nie wiem do czego użyłeś okreslenia "Żenada"!
Kajtek
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Kajtek » Śro Sty 18, 2012 11:58 am

Acha znalazłem ten felieton, zaraz czytam, to się ustosunkuję ( http://www.pankarprybacy.pl/feleton_12.html )
Kajtek
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron