Felieton Karpiowy

Moderator: ekspert_PK

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Obserwator » Czw Paź 22, 2015 11:13 pm

gość od ryb napisał(a):Dzięki Bogu że ktoś działa żeby zatrzymać tych szaleńców od Kodeksu Dobrych Biurokratów. Jak większość rybaków całym sercem jestem z tym Panem Prezesem choć nawet nie wiem który to. A środki finansowe wydane na powstrzymanie tego wariactwa to najrozsądniejsza inwestycja organizacji rybackich z ostatnich kilku lat.

Myślę, że wiesz doskonale, który to prezes i jesteś z nim dość blisko. Łatwo to poznać po wazelinie, która tu wypływa hahaha
Obserwator
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez gość. » Pią Paź 23, 2015 7:01 am

Gość napisał(a):W życie to chyba nie zamierzasz go wprowadzić, a ja owszem i to wkrótce do swojego gospodarstwa


Już tam naukowcy z IRŚ i PAN razem z urzędnikami z ARIMR i MINRol oraz niektórzy działacze zadbają żeby każdy musiał chcieć wprowadzić w życie to to do każdego gospodarstwa które ma się utrzymać. Oni wszyscy chcą naszego dobra a tak niewiele tego dobra nam już zostało...
gość.
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pią Paź 23, 2015 9:11 am

Gość napisał(a):W życie to chyba nie zamierzasz go wprowadzić, a ja owszem i to wkrótce do swojego gospodarstwa


Znam jako żywo jedno gospodarstwo, które publicznie deklaruje, że wprowadzi u siebie Kodeks. Deklaruje to, nie znając kosztów jego wprowadzenia na dziś i w latach następnych. Może liczy, że koledzy za darmo będą szkolić jego pracowników lub sam będzie szkolącym :)
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zygmunto » Pią Paź 23, 2015 9:24 am

Przeczytaj dokładnie kodeks i nie bój żaby
Zygmunto
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pią Paź 23, 2015 9:33 am

Zygmunto napisał(a):Przeczytaj dokładnie kodeks i nie bój żaby


Są tam wyliczone koszty jego wprowadzenia. W którym miejscu ?
Czytałem. Stek bzdur napisanych przez teoretyków, a nie praktyków.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Jeden » Pią Paź 23, 2015 1:56 pm

"pismo od prezesa do MRiRW zostało wysłane dzień po terminie przysługującym na odwołanie"
coż, chciał dobrze, a wyszło jak zawsze :)
Jeden
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zygmunto » Pią Paź 23, 2015 2:04 pm

Stek bzdur, to stek bzdur, a może tak konkrety
Zygmunto
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Pią Paź 23, 2015 6:24 pm

To ja proszę o konkrety tych (tego) którzy chcą wprowadzić u siebie Kodeks. Ile to kosztuje i jakie są gwarancje, że w latach następnych nie będzie kosztowało np 3 x tyle co w pierwszym roku ? Jak ktoś chce wprowadzać u siebie w gospodarstwie ten "stek bzdur" i jeszcze za to płacić, to jego wola. Tylko jeśli nie zna tych kosztów to niech nie namawia innych do wprowadzenia go u siebie. To niemoralne i nieuczciwe.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zygmunto » Pią Paź 23, 2015 6:27 pm

Stek bzdur, to stek bzdur, a może tak konkrety
Zygmunto
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Janko » Sob Paź 24, 2015 4:58 am

Dla tego prezesa, sukcesem nie jest dobro swojej organizacji, ale szkodzenie innym
Janko
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez kaplon » Sob Paź 24, 2015 8:19 am

Z tego co piszą kodeks został wpisany w czerwcu tego roku, a od kiedy organizacje wiedziały, że jest napisany?
kaplon
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Sob Paź 24, 2015 12:54 pm

Zapytaj się swoich organizacji kiedy otrzymali kodeks do konsultacji, ale nie zdziw się kiedy zorientujesz się, że oni sami nie wiedzą kiedy. Ja to nazywam bajzlem.
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Zarząd_PK » Sob Paź 24, 2015 10:07 pm

Projekt został przesłany do wszystkich w formie pisemnej w sierpniu 2014, a na www. w formie elektronicznej wisiał również w tym czasie.
Zarząd_PK
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Nie Paź 25, 2015 9:11 am

Czyli na reakcję prezesa był cały rok?
Gość
 

Re: Felieton Karpiowy

Postprzez Gość » Nie Paź 25, 2015 2:29 pm

Zarząd_PK napisał(a):Projekt został przesłany do wszystkich w formie pisemnej w sierpniu 2014, a na www. w formie elektronicznej wisiał również w tym czasie.


Po tym czasie w projekcie kodeksu, nie zaszły żadne zmiany ?
Gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

cron