cena karpia amura tołpygi

Moderator: ekspert_PK

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez stawowy » Pon Paź 10, 2011 3:13 pm

klen1987 napisał(a):No i umilkła dyskusja, może ktoś się wypowie, kto sprzedawał już w tym roku rybę, albo ktoś podpisał umowę/y?


Kolego: umowy zwłaszcza z marketami działają tylko w jedną stronę, jak ryba idzie to masz trzymać dla nich bo załatwią Cię karami a jak ryba zostaje to zostaje... Dlatego umowy jeśli już podpisywać to w ostatnim momencie. Ceny też trzeba podawać w ostatnim momencie. Jak im podasz dziś cenę to oni już szukają tańszego a potem jeszcze tańszego i tak do kąd im się czas nie skończy.
Popatrzcie koledzy która sieć najtaniej kupuje karpia coroku - właśnie ta która najwcześniej ustala ceny.
stawowy
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez Gość » Pon Paź 10, 2011 5:56 pm

Makro ?
Gość
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez Grzegorz0_4 » Wto Paź 18, 2011 7:25 pm

To po ile w końcu można liczyć za karpie, potencjalni nabywcy kręcą nosem iż 9 PLN/ kg to za dużo, obecnie cena bydła rzeźnego wzrosła do 7 PLN/kg ( za sztuki 700 kg, rośnie 18- 20 miesięcy, nikt go nie ukradnie, nie choruje na KHV, żre trawę), latem za takie same płacono 5 PLN. Żywność po prostu drożeje, należy spodziewać się gromadzenia przez rządy zapasów w celu łagodzenia nimi potencjalnych wystąpień społecznych. ( Przetargi na gaz łzawiący, armatki wodne, tarcze i pały przeprowadzane były już od początku roku w całej UE).
Pozdrawiam i przepraszam za grafomanię
Grzegorz0_4
 
Posty: 173
Rejestracja: Pią Cze 03, 2011 8:07 am

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez jaro » Czw Paź 20, 2011 5:47 pm

ja w województwie śląskim podpisalem umowe na 11 zl /kg tylko nie z marketem a z handlarzem z tym ze w umowie jest aneks iż przed wigilia bo wtedy bede sprzedawal cena może być zwiększona w zależności od sredniej ceny karpia w hurcie w województwie śląskim i małopolskim ( w aneksie nie ma mowy o zmniejszeniu ceny.
jaro
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez Gość » Czw Paź 20, 2011 10:43 pm

u mnie w łódzkim z handlarzami po 12 zł podpisuję bez możliwości negocjacji ani w jedną ani w drugą stronę. Ale słyszałem, że w lubelskim dwóch producentów sprzedaje bardzo tanio tzn poniżej 10 zł/kg.
Gość
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez Gość » Czw Paź 27, 2011 10:22 pm

Czy widzicie moi drodzy te oferty w dziale sprzedaz karp po 8 zlotego moze Czech moze Wegier gosc szuka naiwniakow na wplate zaliczki moze ktos moze go zlokalizowac?
Gość
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez Nowy » Czw Paź 27, 2011 10:41 pm

A może zebrał juz zaliczek na kwotę parunastu tysięcy za tone w ten sposób i już nic nie musi sprzedawać, nawet starać się szukać ryby po czeskich gospodarstwach, wystarczy, że ma zaliczki, a ryby rzekomo sną mu po drodze.
Nowy
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez gość » Pią Paź 28, 2011 5:30 am

a w łódzkim to koledzy handlarz-hodowca z powiatu poddębickiego za 9 dowiezie w każde miejsce w kraju a na grudzień z ceną możemy się jeszcze dogadać.
gość
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez miszi » Pon Paź 31, 2011 8:22 pm

z gory przepraszam za moje hamstwo i nietakt.... drodzy za " przeproszeniem handlarze" znajdzcie sobie inne forum a z tego ..... !!!!!!! nie hodujecie karpia 3 lata wiec nie mowcie mi za ile mam sprzedac karpia!!!!!!!!! chcecie mowic o swoich madrych myslach i cenach to mowcie o nich swoim kolegom z chech i innych panstw!!!!!!!!! to jest forum reklamujace polskiego karpia!!!!!!!!!! a wiec drogi handlarzyku prosze cie ...... z tad
miszi
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez joko » Pon Paź 31, 2011 11:01 pm

Tej jesieni produkcja buraków cukrowych wzrosła o 20 procent. Cena buraków cukrowych powinna spaść, a stało się wręcz przeciwnie - wzrosła o 40 procent.
Przy tak słabej kolejny rok produkcji karpia, cena 12 zł (hurt) nie powinna nikogo dziwić.
joko
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez sekret » Pią Lis 04, 2011 9:11 am

rom napisał(a):Jak Ty możesz tak jutro od ręki sprzedać 10t handlówki, to Ty jesteś picer.

Michael podaj numer telefonu bo jestem zainteresowany karpiem, jestem z Częstochowy.
sekret
 
Posty: 1
Rejestracja: Pią Lis 04, 2011 8:40 am

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez michael » Sob Lis 05, 2011 9:55 am

w zakładce sprzedam są wszystkie potrzebne informacje
pozdrawiam
michael
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez gosciu » Sob Lis 05, 2011 4:42 pm

Kupić po 8 i w tym samym dniu sprzedać po 11 . To jest opcja dużych gospodarstw .
gosciu
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez gosciu » Śro Lis 09, 2011 7:22 pm

Gość napisał(a):
gosciu napisał(a):Ciekawe czy moj odbiorca zaplaci po 10 zl?

To sprzedaj mu po pięć i zawieś .

Dobrze że nie napisałeś :I się powieś .
gosciu
 

Re: cena karpia amura tołpygi

Postprzez stawowy » Pią Lis 11, 2011 5:40 pm

Witam
w ostatnich dniach zauważam lekką panikę po stronie kupujących. Odbieram znacznie więcej telefonów z zapytaniem o karpia świątecznego niż w poprzednich latach. Dzwonią do mnie ludzie których wogóle nie znam i nie handlowałem z nimi nigdy a stali odbiorcy chcą jakby szybciej ustalić cenę. Czy macie podobne spostrzeżenia?
stawowy
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości