Widziałem karpia w TESKO

Moderator: ekspert_PK

Widziałem karpia w TESKO

Postprzez r » Śro Gru 14, 2011 12:42 am

,,Boże ty widzisz a nie grzmisz ,, , to tyle . Pozdrawiam.
r
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez Nowy » Śro Gru 14, 2011 8:08 am

ale o co chodzi?
Nowy
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez jarekwalus78 » Śro Gru 14, 2011 9:41 am

Ja też jestem ciekawy o co chodzi.
jarekwalus78
 
Posty: 21
Rejestracja: Śro Paź 19, 2011 9:15 pm

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez leszcz » Śro Gru 14, 2011 12:34 pm

Wiem! Wiem! kolega pewnie ze stawów i myślał że karp żywy to tylko w stawie pływa no ewentualnie w płuczce. Pojechał sobie do miasta przy niedzieli na zakupy - patrzy a tu karp żywy - no koniec świata co to się porobiło!!!
leszcz
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez orzeł » Śro Gru 14, 2011 11:52 pm

To nowa wersja "widziałem orła cień".
orzeł
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez r » Pią Gru 16, 2011 1:39 am

Super nareszcie grono ludzi z poczuciem humoru , doceniam i szanuję , jednak sprawa nie do końca jest tak wesoła , i nie chodzi o to że pojechałem ze wsi na zakupy niedzielne do miasta tylko o warunki przetrzymywania ryby . Woda barwy ciemnoszarej , zapach - czuć było już kilka stoisk wcześniej, ryby w basenie poza dziubkami nie do zobaczenia, gdy pani zagarneła kasarkiem okazało się że wygląda ona jak przepuszczona przez maszynkę z ropnymi wybroczynami, a.la ospa. I nie były to pojedyńcze sztuki ale wszystkie. Karpie w kiepskiej kondycji , ale za to w promocji 14,99 , oszczędzasz 2 zł. Tylko chętnych brak............... . Za to wiaderko dla karpia 2,99. Pozdawiam.
r
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez leszcz » Pią Gru 16, 2011 8:53 am

Słyszałem o takim przypadku w ubiegłym roku w kerfurze. Powinniśmy coś z takimi dostawcami robić - na pewno ich ujawniać. Trzeba było zrobić zdjęcia. Nie chcę nikogo krzywdzić pohopnymi wnioskami jednak słyszałem ,że wielu pstrągarzy handluje impotrowanym karpiem przechowując go tygodniami w betonowych płuczkach i przewalając kilkakrotnie. - Myślę że do takich ludzi powinien dotrzeć czytelny sygnał że nie ma zgody na takie praktyki. Napewno powinien o tym dowiedzieć się kupiec z Tesco z centrali. Myślę że kilka zdjęć wyslanych na jego maila załatwiłoby sprawę natychmiast.
leszcz
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez gość » Pią Gru 16, 2011 9:58 am

wpuść swoje najlepsze karpie do zbiornika z kranówką w pomieszczeniu o temperaturze hali w markecie i przyjdź za 3 dni; gwarantuję, że nie poznasz własnej ryby o smrodzie ie wspomnę.
gość
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez Nowy » Pią Gru 16, 2011 10:39 am

Poza zaletami masowej sprzedaży, hipermarkety maja ogromną wadę i to nie jedną:
1. Przetwarzaja nasza wymuskaną rybę w poobijane monstra - nie zachecajac do zakupów, o ile nie stosuja promocji
2. Prowokują ekoterrorystów i robią nam złą kampanię w mediach.
Nowy
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez Zenusia » Śro Lis 28, 2018 1:13 pm

Właśnie przeglądam sobie gazetkę promocyjną Tesco w tej aplikacji https://blix.pl/sklep/tesco/ , bo też chcę kupić jakieś rybki na święta. Można dzięki niej wyszukać najlepsze oferty cenowe i produktowe. Jaka to oszczędność czasu. Zamiast chodzić i szukać, w jakim sklepie co dostane to klikam w tego asystenta zakupów i gotowe :) Warto sobie ściągnąć taką aplikację na telefon.
Zenusia
 
Posty: 1
Rejestracja: Wto Lis 27, 2018 2:30 pm

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez Gość » Pią Lis 30, 2018 12:27 am

Nowy napisał(a):Poza zaletami masowej sprzedaży, hipermarkety maja ogromną wadę i to nie jedną:
1. Przetwarzaja nasza wymuskaną rybę w poobijane monstra - nie zachecajac do zakupów, o ile nie stosuja promocji
2. Prowokują ekoterrorystów i robią nam złą kampanię w mediach.

Coś w tym jest...
Gość
 

Re: Widziałem karpia w TESKO

Postprzez RybySKC » Pią Lis 30, 2018 10:38 am

Gość napisał(a):
Nowy napisał(a):Poza zaletami masowej sprzedaży, hipermarkety maja ogromną wadę i to nie jedną:
1. Przetwarzaja nasza wymuskaną rybę w poobijane monstra - nie zachecajac do zakupów, o ile nie stosuja promocji
2. Prowokują ekoterrorystów i robią nam złą kampanię w mediach.

Coś w tym jest...


Byłem wczoraj w Tesco i naprawdę ryba tragiczna, ledwo żywa cała podrapana i pocięta do krwi. Cena 13.99
RybySKC
 
Posty: 25
Rejestracja: Pon Lis 19, 2018 9:03 am


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron