Szkoła!!!

Moderator: ekspert_PK

Re: Szkoła!!!

Postprzez anonim » Czw Lut 02, 2023 9:13 am

absolwent napisał(a):Drogi Topoco!
Mam do Ciebie wielki szacunek jako do bardziej doświadczonego kolegi.
Ale muszę nieco sprostować. W swej wypowiedzi nie lamentowałem nad swoim losem, tylko chciałem abyśmy spojrzeli na sytuację młodych ludzi kończących rybackie szkoły. Osobiście nie pracuję z w/w kwotę, ale znam przypadki, w których wykwalifikowani chłopcy tak zarabiają. Znasz dobrze życie Kolego i wiesz, że rzadko młodym ludziom tuż po studiach daje się wolną rękę w działaniu. (a szkoda) Czasy PGRów minęły. Prywatny właściciel gospodarstwa z góry narzuca metody działania.
Wracając do mnie. Ja niczego nie żałuję i nie wpadłem jak piszesz w sidła. Znam rybacki biznes od dziecka. Nie dam się wciągnąć tak, jak pewnie Ty się dałeś. Zawsze trzymam za sobą kilka otwartych furtek i skrupulatnie pilnuję, żeby żadna z nich się nie zamknęła.
Pozdrawiam! Życzę zdrowia i wytrwałości!

Absolwent, mądry z Ciebie człowiek. Ja też przeszedłem taką samą drogę edukacji jak Ty i mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Jesteś kulturalny i inteligentny. Te forum to nie miejsce dla Ciebie. Pozdrawiam! Trzymaj się.
anonim
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości