Media o karpiu 2012

Moderator: ekspert_PK

Media o karpiu 2012

Postprzez PAN KARP » Śro Paź 10, 2012 10:39 pm

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Zapraszamy do Trójki" w najblizszy piątek od godziny 17.00 do programu III Polskiego radia na audycję o kampanii promocyjnej Pan Karp. Audycję prowadzić będzie redaktor Kuba Strzyczkowski
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez Zarząd_PK » Nie Lis 18, 2012 11:02 am

Audycji można wysłuchać pod adresem : http://www.pankarprybacy.pl/atlantyk_2012.html , a dodatkowo ostatnie spotkanie Pana Karpia z dziećmi można przesledzić pod adresem: http://lgrnaklo.org.pl/index.php/przebi ... -staw.html
Zarząd_PK
 


Re: Media o karpiu 2012

Postprzez PAN KARP » Nie Lis 18, 2012 4:47 pm


Dobra robota gospodarstw i lokalnej grupy rybackiej "Opolszczyzna"
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez gość » Śro Lis 21, 2012 8:57 am

Czy ktoś oglądał Agrobiznes 20 11 o sytuacji na rynku karpia wypowiadał się hodowca z 30-letnim stażem(nie zapamiętałem nazwiska) z Pęczniewa(sprawdzałem na mapie woj. łódzkie) i twierdził, że cena karpia nie powinna być wyższa niż w zeszłym roku, bo pomimo drogiej paszy i innych kosztów rok był rewelacyjny i karpia będą nadwyżki.
gość
 

Łosoś nie śpi

Postprzez Zarząd_PK » Śro Lis 28, 2012 3:54 pm

Za Portalem "Dla Handlu":
LIMITO rozpoczyna 4. edycję kampanii outdoorowej (bilboardy)dla produktów z łososia. Będzie to trzecia kampania reklamowa z udziałem Roberta Sowy.

Z początkiem grudnia bieżącego roku startuje kampania outdoorowa Limito Seafood Delicatess z udziałem produktów z Łososia Norweskiego, sygnowanych przez Roberta Sowę.
Hasło kampanii reklamowej brzmi „Mamo, zamień karpia na łososia".
Zarząd_PK
 

ŁOsoś atakuje

Postprzez Zarząd_PK » Śro Lis 28, 2012 3:58 pm

I jeszcze coś:
Robert Sowa jako ambasador produktów Limito Seafood Delicatess z łososia norweskiego nie tylko bierze udział w ich kampanii reklamowej, lecz również użyczył swojego wizerunku na ich opakowania.

Celem wszystkich działań jest podkreślenie wysokiej jakości tych produktów oraz poinformowanie konsumentów, że można z nich przygotować znakomite dania.
W ramach akcji od 27 marca do czerwca podczas czterech weekendowych programów "Dzień Dobry TVN" Robert Sowa w swoim kąciku kulinarnym będzie prezentował tajniki potraw z ryb i owoców morza marki Limito.
Zarząd_PK
 

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez Zbigniew B. » Czw Lis 29, 2012 8:58 am

Nie mam pretensji do kogoś kto promuje raki , ślimaki , inne produkty, ale w ten sposób przeciwstawiać łososia do naszego karpia ?
Uważam, że tego typu reklama powinna byc poddana ocenie prawnej, czy aby nie narusza etyki w reklamie i marki naszego produktu.
Jeżeli aspekty prawne nie pomogą, to podejmijmy rzuconą rękawicę.
Nie wiedziałem, że łosoś hodowany w morzu, karmiony granulatem z barwnikiem jest smaczniejszy i zdrowszy od naszego karpia hodowanego na zbożu.
Zbigniew B.
 


Re: Media o karpiu 2012

Postprzez Rybol » Nie Gru 02, 2012 7:32 pm

Czy zamierzamy coś zrobić z tym norweskim potopem?
Rybol
 


Re: Media o karpiu 2012

Postprzez 44 » Pon Gru 03, 2012 4:49 am

Rusza kampania " Mamo, naucz sowę gotować"
44
 

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez Gość » Pon Gru 03, 2012 11:44 am

Dla wszystkich "kochających" łososia film dokumentny.
http://www.ekino.tv/film,Lososiowy-krol ... 24490.html

Juz raz był w telewizji, możne powinien być jeszcze raz, tuz przed świętami?
Gość
 

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez widz » Pon Gru 03, 2012 3:21 pm

Czt u was się otwiera automtycznie ten film?
widz
 

Re: Media o karpiu 2012

Postprzez Gos » Wto Gru 04, 2012 7:21 am

Nie otwiera się, trzeba zapłacić. Na chomiku http://chomikuj.pl/isla2/FILMY+DOKUMENTALNE/ZIEMIA*2c+WSZECH*c5*9aWIAT+2+-+CZ*c5*81OWIEK*2c+NATURA/Czy+*c5*9bwiat+oszala*c5*82+Lachsfieber+2010+*c5*81ososiowy+kr*c3*b3l(1),1551859793.avi(video) można zobaczyć 10 minut gratis. Całość też odpłatnie - SMS za 2,00 zł (2,46 z VAT).
Gos
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 75 gości