karpkock.pl

karpkock.pl

Postprzez karpkock.pl » Śro Wrz 05, 2018 12:59 pm

Ostatnio edytowany przez karpkock.pl Wto Lut 26, 2019 7:29 pm, edytowano w sumie 2 razy
karpkock.pl
 
Posty: 52
Rejestracja: Pią Paź 16, 2015 7:07 am

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Śro Wrz 12, 2018 9:13 pm

A ja myslalem że to forum z jakimiś powaznymi ofertami pracy dla ludzi po studiach. A sorry zapomniałem rybactwo to nie studia. Racja. Jelenie szybko praca czeka! Ktuś musi świeża rybkę sprzedać!
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez krewetka » Sob Wrz 15, 2018 12:12 am

Ile pieniążków za godzine pracy otzrymam
krewetka
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Pią Wrz 28, 2018 9:54 pm

Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez krewetka » Sob Wrz 29, 2018 9:32 pm

Marek 1234 napisał(a):Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.


8 brutto w dodatku apteka hehehe
krewetka
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Pon Paź 01, 2018 7:50 pm

krewetka napisał(a):
Marek 1234 napisał(a):Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.


8 brutto w dodatku apteka hehehe


A ja nie rozumiem... o co chodzi... to przecież taka dobra starka... do roboty roszczeniowe lenie... hahaha
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Czw Paź 04, 2018 6:15 pm

To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Masz telefon to zadzwoń i zapytaj a nie pier.ol farmazonów, bo sami zaśmiecacie to forum.
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Pią Paź 05, 2018 5:48 am

rybak21 napisał(a):To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Masz telefon to zadzwoń i zapytaj a nie pier.ol farmazonów, bo sami zaśmiecacie to forum.

Co Rybak21 prawda w oczy kole? Nie zadzwonię mam dużo lepsza robote a żaden wypierdek czytaj cwaniaczek i lawirant do niczego nie jest mi potrzebny.
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Pią Paź 05, 2018 9:59 pm

Marek 1234 napisał(a):
rybak21 napisał(a):To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Masz telefon to zadzwoń i zapytaj a nie pier.ol farmazonów, bo sami zaśmiecacie to forum.

Co Rybak21 prawda w oczy kole? Nie zadzwonię mam dużo lepsza robote a żaden wypierdek czytaj cwaniaczek i lawirant do niczego nie jest mi potrzebny.


Jaką prawdę masz na myśli bo nie wiem o co Ci chodzi ??? Niestety ciężko Mi nadawać na falach którymi posługują się nieroby co komentują wszystkich a za robotę się nie wezmą !!!

Sam piszesz tutaj że w tematyce pracy na tym forum pisane są pierdoły, a tu wychodzi że udzielasz się w kwestiach pracy (oferty), a zaraz piszesz że masz lepszą pracę.

tak naprawdę to siedzisz na dupie bez roboty i dalej pier.olisz farmazony na tym forum.
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Sob Paź 06, 2018 1:09 pm

Hahahaha... Co Rybak21 problem ze znalezieniem jelenia do roboty? Wyczuwam u ciebie wyraźny bol d..y. Do roboty a nie na forum podobno jakąś tam działalność prowadzisz... jelen za ciebie nie zrobi. Skończyli się...
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 10:16 am

Marek 1234 napisał(a):Hahahaha... Co Rybak21 problem ze znalezieniem jelenia do roboty? Wyczuwam u ciebie wyraźny bol d..y. Do roboty a nie na forum podobno jakąś tam działalność prowadzisz... jelen za ciebie nie zrobi. Skończyli się...


Nie wiem z czego to wywnioskowałeś, kogo boli dupa to boli :D

U Mnie pracownicy godziwie zarabiają, ale nie toleruję nierobów, kłamców i złodziei, powiem wręcz mam na takich ludzi alergię.

Tak się zastanawiam jak z takim jeleniem jak Ty dyskutować, z kimś co pokazuję że wszystkie rozumy zjadł.

Ps. Skoro piszę na forum to ludzie za Mnie robią i mam na to czas, a skoro robią to nie są jeleniami, a skoro nie są jeleniami to dobrze Im płacę !!!
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 10:22 am

I jeszcze jedno skoro tutaj nigdzie nie wstawiam oferty pracy to znaczy że nie szukam nikogo do pracy w gospodarstwie, wiec jak wydedukowałeś że nie mogę znaleźć jelenia do pracy geniuszu jeden !!!!
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 7:04 pm

Chłopcze w dup.e byłeś i gów.o widziałeś.

Podstawowa zasada jest prosta, pracodawca musie mieć szacunek do pracowników i pracownicy do pracodawcy.
Tak samo Pracodawca godziwie ma zapłacić za solidną i rzetelną pracę pracownika. (ale nie ma prawa płacić solidnie za nierzetelną i niesolidną pracę !!!)

I proste jest to jak dwa dodać dwa.

Jeśli pracownik nierzetelnie pracuje a tylko liczy na kasę to pracodawca nie będzie dla niego miała szacunku i tak samo jeśli pracodawca niegodziwie płaci pracownikowi za jego solidną i rzetelną pracę to pracownik nie będzie maił szacunku do pracodawcy.

WYŁĄCZAMY Z TEGO NIEROBÓW, KŁAMCÓW i ZŁODZIEI !!!!!!

Dlatego chłopcze współczuję Ci bo jeśli od razu wychodzisz z założenia że pracodawca tylko chce Cię wykorzystać i oszukać to dla pracodawcy o którym masz takie mniemanie nie będziesz wykonywał pracy rzetelnie i solidnie, a w takiej sytuacji dobry pracodawca szybko kopnie Cię w dupę bo nie pozwoli się wykorzystywać !!!

Teraz są czasy pracowników i mogą łatwo domagać się większych pensji ale jest to tylko zasadne jeśli rzetelnie i solidnie wykonują powierzone obowiązki, natomiast jeśli chcą pieniędzy za brak solidnej i rzetelnej pracy to tylko kopniak w dupę dla takiego pracownika, mija się z celem dla pracodawcy zatrudnianie pracownika jeśli jego praca nie da pracodawcy zysków, bo w końcu pracodawca po to zatrudnia ludzi aby na tym zyskać pieniądze !!! To też jest proste jak dwa dodać dwa.

I najważniejsze wiecznie nie będą trwały czasy pracowników, taka jest kolej rzeczy, kiedyś przyjdzie kryzys i wtedy zostaną na rynku rzetelne firmy których właścicielami są solidni pracodawcy którzy szanują swoich pracowników, a Ci co teraz mają małe firemki poplajtują i staną się pracownikami i rynek pracowników będzie inny niż teraz.

Tak że masz teraz okazję to wykorzystaj te czasy, ale solidną i rzetelną pracą u pracodawcy którego będziesz szanować tak samo jak On Ciebie, a brak szacunku widać od razu !!!! I nie ważne czy pracodawcy do pracownika czy odwrotnie, to widać od razu.
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Pią Paź 26, 2018 10:10 pm

Haha... "kolego" Rybak21 miałem w planach nie ciągnąć już z tobą tej jakże ciekawej polemiki lecz ostatni raz się wypowiem - jakoś tak czuje się w obowiązku uświadomić ci coś. Teraz postaraj się na spokojnie przeczytać swoją bardzo poruszająca wypowiedź a ja ci tylko podpowiem tak "uderz w stół a nożyce się odezwa" czy ty myślisz że kogokolwiek z nas interesuje jakąkolwiek praca tu oferowana? Jeśli ty w to wierzysz ? Tak jak ci powiedziałem wcześniej: silny ból d..upy albo po prostu nie grzeszysz inteligencja. Może jedno i drugie. Szacunku to ty mnie nie ucz ponieważ każdy musi sobie na niego zasłużyć!
Marek 1234
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Nie Paź 28, 2018 12:46 pm

Marek 1234 napisał(a):Haha... "kolego" Rybak21 miałem w planach nie ciągnąć już z tobą tej jakże ciekawej polemiki lecz ostatni raz się wypowiem - jakoś tak czuje się w obowiązku uświadomić ci coś. Teraz postaraj się na spokojnie przeczytać swoją bardzo poruszająca wypowiedź a ja ci tylko podpowiem tak "uderz w stół a nożyce się odezwa" czy ty myślisz że kogokolwiek z nas interesuje jakąkolwiek praca tu oferowana? Jeśli ty w to wierzysz ? Tak jak ci powiedziałem wcześniej: silny ból d..upy albo po prostu nie grzeszysz inteligencja. Może jedno i drugie. Szacunku to ty mnie nie ucz ponieważ każdy musi sobie na niego zasłużyć!


Właśnie pokazałeś swój poziom inteligencji, nie będę nic już pisał bo nie ma sensu zniżać się do Twojego poziomu. Nożyce już nic nie mów.
rybak21
 

Następna

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości