Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
Giełda Rybacka • Wyślij odpowiedź

Sprzedam samochód do transportu ryb.

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki wyłączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Sprzedam samochód do transportu ryb.

Sprzedam samochód do transportu ryb.

Post przez Tyśmienica » Pon Cze 22, 2026 4:06 am

Sprzedam samochód do transportu ryb - MAN TGE 5.180
Wyposażony w dwa baseny po 1200 litrów oraz napowietrzanie .

Auto w bardzo dobrym stanie, zadbane i gotowe do jazdy.
Więcej informacji oraz zdjęcia w ogłoszeniu poniżej:

https://www.otomoto.pl/ciezarowe/oferta ... I7Bin.html

Zapraszam.
Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica
tel. 607545763

Góra